Ana Sayfa Alışveriş Taşlı kumaş modelleri

Taşlı kumaş modelleri

2645
0
Paylaş
Taşlı kumaşlar için sezonun modası bizimle takip edilir! En güzel taşlı kumaş modelleri için uygun taşlı kumaş fiyatları ile öneriler
Taşlı kumaş çeşitleri ve taşlı kumaş fiyatları için kampanyaları sitemizden inceleyebilirsiniz.

Taşlı kumaşlar için sezonun modası bizimle takip edilir! En güzel taşlı kumaş modelleri için uygun taşlı kumaş fiyatları ile önerileri koleksiyonumuzdan inceleyin.

Taşlı kumaş çeşitleri üzeri taşlar ile desenler işlenen kumaşlardır. Çoğunlukla gelinlikler, gece elbiseleri, abiye elbiseler ve büstiyerler için kullanılır. Daha çok orta yaş ve üzeri hanımların tercih ettiği elbiselerde göze çarpan bir kumaş türüdür.

Taş işlemeli kumaşların dikimi tıpkı boncuklu kumaş modelleri gibi diğer kumaşlara oranla daha zordur. Buna sebep kumaşın üretiminde kullanılan taşların hem kumaşın model kesiminde makası, hem de makine dişlilerini dikiş esnasında zorlamasıdır.

Moda her sene trendlere göre farklılık gösterse bile taşlı kumaş çeşitleri her dönem moda olan kumaşlar arasındadır. Genelde tül, şifon ve benzeri kumaşların üstüne çeşitli motifler ve desenler verilerek imal edilir. Boncuk ve payet ile beraber bu desen işlemeleri yapılabilir. Bu kumaş türü ile yapılan elbiseler hem görünüm hem de ağırlıkları sebebiyle ağır abiyeler olarak tanımlanır. Daha çok düğün, davet veya sahne kıyafetlerinde tercih edilir.

2017 koleksiyonlarımızda bir birinden güzel örnekler bulabileceğiniz bu kumaş türüne ait modelleri; kumasim.com/tasli-kumaslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Taşlı kumaş fiyatları 200 TL civarı rakkamlardan başlayıp kullanılan kumaş cinsi ve taş çeşitlerine göre artış göstermektedir. Dünyanın en ünlü taş markalarından biri olan Swarovski taşlı kumaşlar için en çok tercih edilen markalar arasındadır. Koleksiyonlarımızda çok sayıda swarovski taşlı kupon kumaş çeşidi de mevcuttur.

Burada bir ek açıklama yapalım. Kumaş koleksiyonumuz, üst paragrafta verdiğimiz linkte inceleyeceğiniz kumaşlar ile sınırlı değildir. Mağazamızda mevcutlu olarak yaklaşık 30.000 kumaş modeli mevcut olup bunların henüz çok az bir kısmı sitemizde satışa sunulmaktadır. tüm koleksiyonun sitede olmamasının en önemli sebebi, sürekli yeni kumaş modelleri koleksiyonumuza katılmaktadır. Ve biz daha siteye ekleme fırsatı bulamadan stoklardan tükenmektedir. Tüm koleksiyonumuzu mevcutlu olarak Nişantaşı Şafak sokak No:1 Osmanbey Şişli İstanbul adresinde faaliyet gösteren Kaptan kumaş mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Sizleri kumaşçı mağazamızda ağırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyacağımızı da bilmenizi isteriz. Taşlı kumaş modelleri ve diğer tüm abiye elbiselik kumaş çeşitleri için perakende satışlarımız mevcuttur.

Ayrıca toptan abiye elbise imalatı yapan gece elbisesi imalatçıları için toptan taşlı kumaş fiyatları’nda cazip indirimler sunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here