Ana Sayfa Alışveriş Louis Vuitton tablo çantalar

Louis Vuitton tablo çantalar

1371
0
Paylaş
Louis Vuitton Masters koleksiyonu sanatçı Jeff Koons işbirliği ile usta ressamların tablolarına tuval oldu.
Louis Vuitton Masters koleksiyonu sanatçı Jeff Koons işbirliği ile usta ressamların tablolarına tuval oldu.

Bu senenin en gözde çanta modelleri arasında ilk günden yerini alan Louis Vuitton tablo çantalar moda ve sanatı buluşturdu.

Louis Vuitton ve sanatçı Jeff Koons arasında yapılan işbirliği ile oluşturulan ‘Masters’ Koleksiyonu’nda eski Usta ressamların ikonik sanat eserleri çanta tasarımları üzerine aktarıldı. Louis Vuitton çanta modellerinin bir tuval olarak kullanıldığı bu koleksiyon 11 Nisan 2017 tarihinde Fransa’daki Louvre Müzesinde yapılan bir gösterim ile tanıtıldı. Düzenlenen davet dünyaca ünlü yıldızlar ve sanatçıların katılımı ile dün dünya basınının da ilgisini çekti.

Bu senenin en gözde çantaları arasına girmeyi ilk günden garantileyen bu çanta modelleri dünyaca ünlü tablolar için tuval oldu demiştik. Kısaca bir göz atalım, bu listede kimler var? Ekli video’da izleyeceğiniz üzere; Mona Lisa ile Leonardo Da Vinci, Peter Paul Rubens, Jean Honore Fragonard, Titian ve Vincent van Gogh’un dahil olduğu, dünyanın en ünlü tabloları bundan böyle Louis Vuitton çantalarının üzerinde, hanımlarında ellerinde yer alacak.

Yeni koleksiyonun tanıtımın yapıldığı davete katılan kitle zaten bu modelin ne kadar tutacağını da gözler önüne seriyor. Louvre müzesinde verilen yemekte biraraya gelen ünlü isimler arasında Cate Blanchett, Jennifer Aniston, Miranda Kerr, Justin Theroux, Michelle Williams, Jennifer Connelly, Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos, Natalia Vodianova, Chloë Sevigny, Doona Bae ve Fan Bing Bing gibi tanınmış ünlü simalar yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here